Pomieszczenia
BIAŁE MEBLE
CZARNE MEBLE
Kalendarz Promocji
BIURKA
FOTELE
GARDEROBY
HOKERY
KANAPY
KOMODY
KREDENSY
KRZESŁA
LAMELE, PANELE ŚCIENNE
LUSTRA
ŁAWKI, PUFY DO PRZEDPOKOJU
ŁAWY
ŁÓŻKA
MATERACE
Meble ogrodowe
NAROŻNIKI
PANELE TAPICEROWANE
PÓŁKI WISZĄCE
PUFY
REGAŁY
SOFY
STOLIKI NOCNE
STOŁY
STOŁY Z KRZESŁAMI
SZAFKI
SZAFKI KUCHENNE
SZAFKI ŁAZIENKOWE
SZAFY
TABORETY
TOALETKI
WERSALKI
WIESZAKI
WITRYNY
Zestawy mebli
KOLEKCJE
Dostępność: MEBEL NA ZAMÓWIENIE
Czas wysyłki: 5 - 10 dni roboczych
Koszt wysyłki: od 69 zł
Kod EAN: 5907872155249
Stan produktu: Nowy
Waga: 23,00 kg
Ilość paczek: 2
Witryna kuchenna stojąca 60 DW-1F BB dąb artisan VIRTANO V2 to nowoczesny i elegancki element zabudowy kuchennej, który łączy ciepły dekor drewna z minimalistycznym designem. Naturalny odcień dąb artisan w połączeniu z grafitowym szkłem antisol oraz czarnymi aluminiowymi uchwytami tworzy stylową i ponadczasową kompozycję idealną do współczesnych wnętrz.
Witryna doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnej kuchni, jak i w aneksie kuchennym połączonym z salonem. Przeszklony front z ramką MDF subtelnie eksponuje zawartość mebla, dzięki czemu szafka świetnie nadaje się do przechowywania zastawy, szkła lub dekoracji.
Wnętrze wyposażono w dwie transparentne półki wykonane ze szkła o grubości 5 mm, szlifowanego dookoła, które podkreślają lekkość i elegancki charakter witryny. Front posiada hartowaną szybę antisol o grubości 4 mm, zapewniającą trwałość oraz nowoczesny wygląd.
Korpus wykonano z trwałej płyty laminowanej 16 mm w dekorze dąb artisan, odpornej na codzienne użytkowanie. Model wyposażono również w system cichego domykania zwiększający komfort użytkowania. Konstrukcja bez nóg umożliwia stabilne ustawienie szafki bezpośrednio na korpusach kuchennych. Witryna sprzedawana jest bez blatu.
Witryna VIRTANO V2 idealnie pasuje do:
Szerokość: 59,90 cm
Wysokość: 82,00 cm
Głębokość: 34,80 cm
Korpusy: płyta laminowana 16 mm dąb artisan
Fronty: ramka MDF / szyba
Obrzeża: korpus - melamina
Rodzaj szafki: stojąca
Uchwyty: Uchwyt krawędziowy UA-HEXA czarny
Rodzaj nóżek: ślizg podwójny czarny
Dodatkowe informacje: rodzaj zawiasów - cichy domyk
Montaż: meble do samodzielnego montażu
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.