Pomieszczenia
BIAŁE MEBLE
CZARNE MEBLE
Kalendarz Promocji
BIURKA
FOTELE
GARDEROBY
HOKERY
KANAPY
KOMODY
KREDENSY
KRZESŁA
LAMELE, PANELE ŚCIENNE
LUSTRA
ŁAWKI, PUFY DO PRZEDPOKOJU
ŁAWY
ŁÓŻKA
MATERACE
Meble ogrodowe
NAROŻNIKI
PANELE TAPICEROWANE
PÓŁKI WISZĄCE
PUFY
REGAŁY
SOFY
STOLIKI NOCNE
STOŁY
STOŁY Z KRZESŁAMI
SZAFKI
SZAFKI KUCHENNE
SZAFKI ŁAZIENKOWE
SZAFY
TABORETY
TOALETKI
WERSALKI
WIESZAKI
WITRYNY
Zestawy mebli
KOLEKCJE
Dostępność: MEBEL NA ZAMÓWIENIE
Czas wysyłki: 72h + czas wysyłki
Koszt wysyłki: od 0 zł
Stan produktu: Nowy
.: Kupujesz bezpośrednio od producenta
Designerski zestaw wypoczynkowy do ogrodu i domu – fotel + pufa PATIOP/1/F1
Nowoczesny zestaw wypoczynkowy PATIOP/1/F1 składający się z wygodnego fotela PATIO F1 oraz dopasowanej pufy PATIO P1 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć komfortową strefę relaksu zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzu domu. Zestaw łączy nowoczesny design, funkcjonalność oraz wysoką trwałość materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na tarasie, balkonie, przy basenie, a także w salonie czy sypialni.
Lekka konstrukcja, szybkoschnąca tkanina oraz elastyczne wypełnienie z granulatu EPS sprawiają, że zarówno fotel, jak i pufa idealnie dopasowują się do sylwetki użytkownika, zapewniając wygodne i stabilne podparcie podczas odpoczynku.
Zestaw nie posiada twardych elementów ani ostrych krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczny w codziennym użytkowaniu i sprawdzi się również w przestrzeniach, z których korzystają dzieci.
Najważniejsze cechy zestawu:
krawędzie wzmocnione lamówką
szybkoschnąca i nieprzepuszczająca wody tkanina outdoorowa
materiał odporny na promieniowanie UV
łatwe czyszczenie i pielęgnacja
lekka konstrukcja ułatwiająca przenoszenie
brak twardych elementów i ostrych krawędzi
meble gotowe do użycia – nie wymagają montażu
nowoczesny design pasujący do wielu aranżacji
Wymiary i dane techniczne:
Fotel PATIO F1:
szerokość: 70 cm
długość: 85 cm
wysokość całkowita: 70 cm
wysokość siedziska: 35 cm
Pufa PATIO P1:
szerokość: 70 cm
długość: 70 cm
wysokość: 35 cm
Wypełnienie: granulat styropianowy EPS
Rodzaj mebli: outdoor / indoor
Produkcja: Polska
Materiały i wykonanie:
Zestaw został wykonany z wytrzymałej tkaniny outdoorowej, która doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Materiał jest wodoodporny i szybkoschnący, dzięki czemu meble mogą być użytkowane w ogrodzie, na tarasie czy przy basenie.
Dodatkowo tkanina jest odporna na promieniowanie UV, co pomaga zachować intensywność koloru przez długi czas. Wypełnienie z granulatu EPS sprawia, że fotel i pufa dopasowują się do kształtu ciała, zwiększając komfort siedzenia i wypoczynku.
Gdzie sprawdzi się zestaw PATIOP/1/F1?
Zestaw fotela i pufy to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu przestrzeniach:
w ogrodzie
na tarasie lub balkonie
przy basenie
w salonie
w sypialni
w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym
Nowoczesny styl sprawia, że zestaw pasuje do aranżacji nowoczesnych, skandynawskich, boho oraz loftowych, tworząc wygodne miejsce do relaksu w każdej przestrzeni.
Kolor materiału na zdjęciu może się nieznacznie różnić w zależności od ustawień ekranu. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.
Tolerancja: +/- 2 cm
Montaż: nie wymaga złożenia
.jpg)
Oferujemy stylowe i wytrzymałe tkaniny outdoorowe, odporne na promieniowanie UV, wilgoć, wodę morską i chlorowaną. Dzięki temu przez długi czas zachowują intensywne kolory i estetyczny wygląd.
Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, są trudnopalne, łatwe w czyszczeniu i ograniczają wchłanianie płynów. Idealne na tarasy, balkony i do ogrodów, a także do zastosowań komercyjnych — na meble, poduszki, pokrowce i panele dekoracyjne.
| POBIERZ KARTĘ |
| POBIERZ KARTĘ |
| POBIERZ KARTĘ |
| POBIERZ KARTĘ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.